TBT - zestawy kołowe, opony do maszyn budowlanych

TBT Sp. z o.o.o.
e-mail: tbtwawa@tbt.pl , sales@tbt.pl
T: 792 446 646

Jesteś tutaj: Strona głównaO firmieO firmie

O firmie

Nasza firma specjalizuje się w dystrybucji opon, kół i zestawów kołowych do urządzeń transportu wewnętrznego oraz wolnobieżnych maszyn i urządzeń przemysłowych. Znajdują one zastosowanie w szerokiej gamie urządzeń począwszy od wózków widłowych i magazynowych, po specjalistyczne systemy transportu technologicznego oraz wysokotonażowe platformy.

W branży opon i kół mamy ponad 10-letnie doświadczenie. Od początku naszymi priorytetami były - kompleksowość oferty, profesjonalne doradztwo, wysoka jakość obsługi, krótkie terminy realizacji zamówień oraz sprawny serwis. Zaowocowało to tym, że dziś naszymi klientami są przedsiębiorstwa będące liderami w swoich branżach. Największą satysfakcję sprawia nam fakt, że wiele z nich obsługujemy od początku istnienia naszej firmy. Jest to zarazem najlepszą oceną naszej pracy.

Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę serwisową opon do wózków widłowych. Nasz serwis mobilny wymienia opony pełne i pneumatyczne w miejscu pracy wózka widłowego na profesjonalnych prasach montażowych.

Naszymi dostawcami są znani i renomowanymi producenci opon i kół jak:
  • Trelleborg Wheel Systems - Belgium
  • Wicke
  • TVS Srichakra Ltd
  • Nexen Corporation
  • Global Rubber Industries (Ptv) Ltd