TBT - zestawy kołowe, opony do maszyn budowlanych


Logtrade Sp. z o.o.
ul. Poznańska 243
05-850 Ożarów Mazowiecki
 
e-mail: biuro@logtrade.com.pl
e-mail: logtrade@logtrade.com.pl
e-mail: tbtwawa@tbt.pl
e-mail: sales@tbt.pl 
 
Tel: +48 792 446 646
Tel: +48 697 222 023

Trelleborg Wheel Systems

TrelleborgTrelleborg Wheel Systems jest wiodącym światowym dostawcą produktów i usług określanych mianem Total Solutions, związanych z oponami oraz kołami do szerokiego spektrum urządzeń wykorzystywanych w przemyśle oraz do przeładunku towarów, a w szczególności do wózków widłowych. Misja firmy polega na oferowaniu klientom produktów i usług najwyższej jakości, pozwalających na zaspokojenie ich potrzeb. To właśnie od tego zależy sukces Trelleborga.

Aby osiągnąć założony cel, firma Trelleborg opracowała unikalne, zintegrowane spektrum konkurencyjnych, światowej klasy produktów oraz usług zapewniających klientom dodatkowe korzyści. Oznacza to, że jest ona globalnym dostawcą, mogącym zaspokoić wszelkie potrzeby związane z oponami przemysłowymi oraz zaoferować związane z tym usługi. Wszystko to kryje się pod stosowanym przez nas określeniem: "Kompleksowe Rozwiązania" (ang. Total Solutions).

Marki opon firmy Trelleborg Wheel Systems, takie jak BERGOUGNAN®, MONARCH®, ROTA® oraz TRELLEBORG® od wielu dziesięcioleci zajmują wiodącą pozycję w sektorze wózków widłowych, urządzeń przeładunkowych oraz innych zastosowań przemysłowych. Trelleborg oferuje klientom kompletną ofertę opon przemysłowych do felg o średnicach mieszczących się w zakresie pomiędzy 4" a 25".

Dzięki ścisłej współpracy z producentami urządzeń oraz głównymi klientami na całym świecie, firma Trelleborg znajduje się w awangardzie firm uczestniczących w opracowywaniu nowych tworzyw oraz nowych projektów kół i opon, sprawiając, by oferowane rozwiązania zapewniały maksymalny komfort, stabilność oraz bezpieczeństwo. Będąc częścią Trelleborg Group - jednego z wiodących producentów gumy na świecie - firma Trelleborg Wheel Systems posiada niezrównane zaplecze wiedzy technicznej.

Trelleborg jest bardzo zaangażowany w kwestie ochrony środowiska: wszystkie jego produkty spełniają wysokie normy przewidziane w unijnych dyrektywach.

KOMPLEKSOWA JAKOŚĆ

Silne zaangażowanie firmy Trelleborg w kwestie związane z jakością, zaawansowaną technologią, wartością oraz rentownością stanowi fundament, na którym opiera się pełna sukcesów działalność tego globalnego przedsiębiorstwa. Ekspertyzy w obszarze produkcji, zaawansowane techniki formowania oraz inne procesy zostały opracowane w taki sposób, by zapewnić optymalne wyniki, oszczędność energii, komfort i bezpieczeństwo, przy jednoczesnym działaniu w sposób przyjazny dla środowiska.

Trelleborg Wheel Systems prowadzi działalność we własnych fabrykach w Ameryce Północnej, Europie i w Azji. Cała produkcja opon i kół jest prowadzona pod najściślejszym nadzorem i opatrzona
certyfikatem ISO, tak aby zapewnić maksymalną jakość oraz bezpieczeństwo, w zgodzie z najwyższymi wymogami norm środowiskowych.

Oferta opon zawiera:
  1. BERGOUGNAN® (Expert - sztandarowa opona firmy Trelleborg, Elite XP) - opony pełne superelastyczne
  2. ROTA® oraz MASTERSOLID® - opony pełne superelastyczne
  3. TRELLEBORG® - opony pneumatyczne diagonalne T-900 i T-800 oraz radialne TR-900, opaski amortyzujące do zastosowań przemysłowych
  4. MONARCH® - opony pełne superelastyczne, gumowe opaski amortyzujące, opaski poliuretanowe, przemysłowe opony pneumatyczne oraz koła do zastosowań przemysłowych